Hizmetler

istanbul rent a car service

Voyager Istanbul Rent a car Service;  Kurumsal Firmalara kısa ve uzun vadeli araç kiralar, Bireysel kullanıcılar için Istanbul Havalimanı, Sabiha Gokcen havalimanı teslim ve Ofiste araç kiralama hizmeti sunar.

Dezenfekteli 2020 model Fiat Egea Marka ‘ Sıfır’ km yeni araçlarımız Voyager Istanbul güvencesiyle ve En iyi Fiyat Garantisiyle hizmetinizdedir.

Firmamız herşeyden önce müşteri memnuniyetini dikkate alıp, araçlarımızı hiçbir eksiği olmayacak şekilde sürücülere teslim etmeyi kendisine ilke edinmiştir.

slide-5
slide-4

İstanbul Araç Kiralama Hakkında

Voyager İstanbul Rent a car firmamız kurumsal ve bireysel araç kiralama, manuel ve otomatik yerli, yabancı, Ekonomik, Lüx, Orta sınıf birçok farklı markalarda uygun koşullarda , en uygun fiyatlarla araba kiralama konusunda müştrilerimize 7/24 hizmet sunmaktan mutluluk duyar.

Araç Kiralama işlemlerinizi sitemizden online olarak yada ofisimize gelerek hızlı ve kolayca anında gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kiralık araçlarınızı minimum tek yön ücret ilave ederek istanbul havalimanı, istanbul Sabiha Gökcen havalimanı, ofis veya ev adresinize teslim ederiz.

Sorularınız mı var? Sormaktan çekinmeyin...
İletişim
+90 (212) 516 3345
Bu ofiste seçilen araba sınıfından yok. Lütfen farklı bir sınıf seçin!